Turnusy Lecznicze - Uzdrowisko Rabka

POBIERZ BIULETYN ZDROWIE 2/2014

Turnusy Lecznicze

Przyjedź po zdrowie do jednego z największych w Małopolsce ośrodków leczenia. Zapewniamy opiekę personelu medycznego o wysokich kwalifikacjach, doskonałe wyposażenie i walory mikroklimatu z życiodajnymi minerałami. Organizujemy pobyty prywatne i dofinansowane.

POBYTY FINANSOWANE PRZEZ NFZ:

Leczenie uzdrowiskowe NFZ

W uzdrowisku pacjent poddawany jest kompleksowej kuracji, m.in. licznym zabiegom
fizykoterapeutycznym, wodoleczniczym, borowinowym, inhalacjom, gimnastyce oraz kuracjom pitnym. Zabiegi te stosowane systematycznie i w seriach usprawniają czynność wielu narządów, powodując w nich równocześnie korzystne zmiany. Podstawą leczenia uzdrowiskowego jest bowiem włączenie naturalnych metod leczniczych odpowiednio dobranych do stanu danego pacjenta, precyzyjne ich dawkowanie i skuteczna kontrola. Uzdrowisku Rabka to miejsce, które oferuje wody lecznicze.

Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Rehabilitacja kardiologiczna prowadzona w ramach wyodrębnionych grup świadczeń (JGP) przeznaczona jest dla pacjentów, którzy ze względu na kontynuację leczenia wymagają stosowania kompleksowych świadczeń rehabilitacyjnych oraz całodobowego nadzoru medycznego.

POBYTY DOFINANSOWANE PRZEZ PFRON:

Turnusy rehabilitacyjne dla osób z dofinansowaniem PFRON

Uzdrowisko Rabka S.A. posiada wpis do rejestru organizatorów uprawnionych do
organizowania turnusów rehabilitacyjnych nr: OR/12/0010/11 ważny do 31.08.2014
Prowadzimy turnusy usprawniająco – rekreacyjne, w których mogą uczestniczyć osoby
niepełnosprawne:

Turnusy z dietą leczniczą

Zawsze jest czas, by zacząć się zdrowo odżywiać. Prawidłowe odżywianie to nie dieta, to nawyk dostarczania swojemu organizmowi przemyślanych odżywczych składników. To dbanie o siebie, które skutkuje dobrą kondycją witalnością, radością życia.

Pobyty odchudzające dla dzieci

Otyłość u dzieci staje się chorobą cywilizacyjną na całym świecie. Niewątpliwie jest wyrazem zaniedbań żywieniowych. Nieleczona może być groźna w skutkach na całe przyszłe życie naszych potomków. Celem naszego programu jest uświadomienie i zrozumienie potrzeby prawidłowego żywienia oraz wyrobienie nawyku zdrowej diety, jako podstawowej potrzeby życiowej w dzieciństwie i w dorosłym życiu człowieka.

© 2012 Uzdrowisko Rabka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress