SPA - Uzdrowisko Rabka

POBIERZ BIULETYN ZDROWIE 2/2014

SPA

Bogactwo naturalne rabczańskiej solanki jest źródłem zdrowia i urody proponowanych w Uzdrowisku Rabka zabiegów, terapii i kosmetyków. Wysoko wykwalifikowani lekarze, kosmetolodzy i terapeuci poprowadzą Państwa indywidualne programy. Odnowa biologiczna w lokalnym mikroklimacie to uzdrowiskowy szlak piękna, witalności i relaksu. Zapraszamy!

SPA&Wellness

Piękno w zdrowiu i relaks zapewnia bogata oferta SPA Uzdrowiska Rabka. Ekskluzywną i bogatą gamę zabiegów proponuje Rabczański Zdrój Medical SPA oraz Centrum Zdrowia i Urody. Za dobór zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających odpowiadają wysoko wykwalifikowani terapeuci. Jesteście Państwo w dobrych rękach.

rozwiń

Kosmetyki

Rabka – prekursor w stosowaniu solanki termalnej w kosmetologii – oferuje dwie wyjątkowe linie kosmetyków: „Solankowe SPA” i „Termal SPA Line”. Wszystkie produkty wyprodukowane są na bazie rabczańskiej solanki o właściwościach pielęgnacyjnych, oczyszczających, przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Kosmetyki dostępne są w sklepach firmowych na terenie Uzdrowiska oraz w sprzedaży internetowej.

rozwiń

Sklep

Dla Państwa wygody proponujemy nasze produkty w sprzedaży internetowej. Kosmetyki dostępne w naszym sklepie powstały na bazie znanej od stuleci solanki rabczańskiej bogatej w życiodajne minerały. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zapraszamy Państwa do zakupów!

przejdź do sklepu »

Solanka

Sercem Uzdrowiska są źródła solankowych wód leczniczych. Tutejsze solanki jodowo-bromowe zaliczają się do jednych z najsilniejszych w Europie. Lecznicze, pielęgnacyjne i profilaktyczne działanie solanki stosuje się w Rabce-Zdrój już od XIX wieku. To naturalne bogactwo jest bazą wszystkich proponowanych w Uzdrowisku zabiegów, terapii i kosmetyków. Jest niezastąpione dla zdrowia i urody.

SPA dla dzieci

Rabka nazywana jest „Miastem Dzieci Świata”, dlatego dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę SPA: „dziecięcy raj”, „solna kraina”, „taniec baśniowy”, „solankowe szaleństwo”, „śpiewający kapturek w solankowym lesie” oraz „czarodziejski dźwięk”. Specjalnie opracowane zabiegi pozwalają dzieciom lepiej i bezstresowo wchłaniać solankę, która skutecznie leczy choroby zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych.

Zobacz ofertę Family Day

© 2012 Uzdrowisko Rabka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress