Obiekty - Uzdrowisko Rabka

POBIERZ BIULETYN ZDROWIE 2/2014

Obiekty

Kompleks medyczno-wypoczynkowy oferujący leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację i pełną diagnostykę schorzeń układu krążenia. Komfortowe warunki, najwyższej jakości opieka medyczna, doskonałe wyposażenie do rekonwalescencji i wypoczynku.

Szpital Kardiologiczny

Szpital Kardiologiczny Uzdrowiska Rabka S.A. jest największym ośrodkiem rehabilitacji kardiologicznej w Małopolsce. To tutaj do zdrowia po skomplikowanych operacjach na sercu wracają do sił pacjenci z całej Polski. Szpital kardiologiczny może jednokrotnie hospitalizować ok. 169 pacjentów.

rozwiń

Sanatorium Jagiellonka

Polskie sanatorium z tradycjami. Jakość wypoczynku połączona z ofertą zabiegową
w dostępnej dla każdego cenie. Zlokalizowane w pięknej okolicy tuż obok Parku
Zdrojowego z placami zabaw, miasteczkiem komunikacyjnym, boiskami sportowymi,
ścieżkami zdrowia.

rozwiń

Uzdrowiskowy Szpital Dziecięcy “Olszówka”

Kompleks dwóch budynków przeznaczonych na leczenie dzieci, połączony ze szkołą uzdrowiskową. W ofercie znajdują się pobyty turystyczne i rehabilitacyjno-lecznicze dla osób indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych. W czasie pobytu na leczeniu uzdrowiskowym dzieci pozostają pod opieką medyczną i wychowawczą

rozwiń

Centrum Zdrowia i Urody

Centrum Zdrowia i Urody to główne miejsce zabiegów oraz SPA&Wellness Uzdrowiska Rabka. Posiada bardzo rozwiniętą bazą zabiegową – największą w jednym miejscu w Małopolsce. Zabiegi oparte są na naturalnych solankach pochodzących z miejscowych źródeł. Są dostępne dla wszystkich Gości Uzdrowiska.

rozwiń

© 2012 Uzdrowisko Rabka. Wszelkie prawa zastrzeżone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress